Atrakcje dla firm

Dolina Pereł Kompleks Turystyczny Dolina Pereł Kompleks Turystyczny

Atrakcje dla firm

Na co dzień, jako mieszkańcy i miłośnicy regionu, pomagamy zarówno firmom, jak i osobom prywatnym w organizacji wszelkiego rodzaju eventów. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu kompleksowego planu wyjazdu - z posiłkami i noclegami włącznie - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Firmy

Organizujesz imprezę integracyjną lub wyjazd firmowy i zastanawiasz się, czy Dolina Pereł to dobre miejsce na Twoje przedsięwzięcie? Dobre? Niekoniecznie… Doskonałe - jak najbardziej! W szeregach pasjonatów Doliny Pereł działają fachowcy z agencji Czocha Event oraz Oki-Event, którzy przeprowadzą dla Was autorskie programy integracyjne, zorganizują bankiety, pikniki firmowe czy imprezy tematyczne. Kompleksowa organizacja atrakcji to specjalność naszej firmy:)

Biura Podróży

Skontaktuj się z nami planując wycieczkę na Górne Łużyce. Pomożemy w znalezieniu noclegu, organizacji posiłków czy biletów i przewodników na konkretne atrakcje. Nasze oferty specjalne dla grup autokarowych mogą stanowić gotową i kompleksową ofertę dla Waszych klientów.